ústav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...follow the blood they said...it will be ok they said...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Alexander & Sou

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 4:59 am

Zamručí, ale neprostuje, ani nemuže. Složí si automaticky ruce podel těla a zaknoura. Načež je zase klidně a nehnutě spí.
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:02 am

Roztáhne úsměv do šklebu a odtáhne stranou peřinu. Rukou mu zajede pod vršek pyžama.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:04 am

Okamžitě mu naskočí husí kuže. Nejen z toho doteku, ale také zimou. Protože jeho tělo je přiliš malé nedokáže se dobře zahřat. Břicho ma ploché možná by se dalo řict že dokonce propadlé...a hrudniček ani nemluvě.
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:07 am

Prsty jede opatrně po jeho nahé kůži. Obává se, že kdyby přitlačil, zlomí mu žebro a to nechce. Teď ještě ne. Posune se blíž k němu a začne mu stahovat spodní díl pyžámka.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:10 am

Zaknučí. Začiná to vypadat, jako by jeho konaní jemu zpusoboval stres i ve spaní a to se promitalo do nočních mur. ''prašky ne..prosim..nechte mě byt...tohle ja nechci..tohle se nesmi..'' zavzlyká a napne se ''to bolí...''
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:13 am

"Pšššš," sykne mu do ucha. "Jsem tu s tebou, nikdo ti neublíží. Bude to jen malá prohlídka, žádné léky," hladí ho lehce mezi nohama.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:17 am

Zachvěje se, ale skutečně se trochu uklidní. Zatne ručky v pěst a pootevře usta. ''Fredericku...''vydechne a nechá hlavičku spadnout na stranu.
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:20 am

Uculí se. "Ano, ten je tu taky. Oba tvoji přátelé jsou s tebou, všechno už bude dobrý. A hezký," skloní hlavu a záplavu dlouhých vlasů rozprostře na jeho břicho. Rty přitiskne k jeho podbřišku a jemně ho líbá. Líbí se mu, jak se mu teď nemůže bránit a může jeho podvědomí podsouvat různé věci.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:23 am

Napne se a jednu ruku natahne, aby zatnul nehty do matrace. ''Fredericku, už zase... Už zase.'' zachraptí a jeho tělem projede zachvěv. Napne se a tim přitiskne jeho rty vic do své hebké kuže, o něco niž než byly.
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:31 am

Prohloubí ten polibek, když rty obemkne kolem jeho penisu a nasaje ho do úst. Dlouhými prsty ho hladí po vnitřní straně stehna a lehce mu dává nohy od sebe.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:35 am

Zaknučí, napne se a zavzdychá. ''ne...tohle..se nesmí'' zaknourá..pootevře oči, ale nehybe se. Vubec se nebraní, spíš ho pozoruje jako by byl někdo cizi a dělal něco divneho ''proč?.''
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:39 am

Přestane jen na chvíli, aby ho zkusil uklidnit slovy. "Pššš... Bude to naše tajemství. Jsme přece přátelé," znovu se cumlání jeho přirození aniž by si všiml, že otevřel oči. "Protože je to hezký, ne?" dodá ještě, když s mlasknutím na chvíli odtrhne rty.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:42 am

Zamrká. ''hezké'' šeptne a zavře oči ''ano, asi ano'' zaknoura a zvedne ruku, načež mu sní zajede do vlasu..
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:49 am

Cítí, jak mu zapletl prsty do vlasů. Nebrání se. Nemyslí si, že by měl problémy ho zpacifikovat, kdyby se ho pokusil sklapovat jako už zkusilo pár agresivních jedinců. Zvedne trochu hlavu a olízne si ukazovák, aby mu jím přejel mezi půlkami.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:57 am

Škubne sebou ''ne...to ne..už ne'' vyjekne když to uděla a začne sebou hazet ''už to nechci...už budu hodný''
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:01 am

Ucukne prstem, když zaznamená jeho reakci. Jak sebou začal házet, zatahal ho za vlasy. "Au," sykne. "Ano, jsi moc hodnej chlapec. Proto to nebudu dělat, já ti nikdy neublížím, Alexi. Jsem tvůj přítel," natáhne ruku a snaží se jeho prsty vyplést z vlasů.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:58 am

Zaknučí a přestane se hybat. Jednu ruku natahne za svou hlavu, jako by ho někde držel za ruku a divá se do stropu ''už nechci''vzlykne, ale smiřeně roztahne nohy ''bolí to..''
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 4:11 pm

"Ode mě nebude, neublížím ti," sykne sladce. "Nebudu dělat, co nechceš, jsem přece tvůj přítel," znovu lehce políbí na drobné mužství a vrátí se k jeho olizování. Lehce ho drží za ruku, kterou mu zapletl do vlasů a druhou ho hladí po stehně. "Neudělám to dokud sám nebudeš chtít," pronese v nádechu.
Mohl by si vzít tady a teď, ale to by nebyla taková zábava. Samozřejmě, že ho ten malý kluk nenechává chladným. Je to přesně ten typ, které musí mít chuť znásilnit i nejzarytější heterosexuál. Ale touha a vzrušení z moci, kterou nad ním může v budoucnu mít, je mnohem sladší a silnější než chvilkové zpříjemnění večera.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:26 pm

Zase se na něj zadiva. Překvapeně, hezky a zase s jistou duvěrou, která u něj zahřeje u srdce. ''ja... Proč tohle dělate?..tohle přece..my nemužeme'' vysouká ze sebe. V penisu mu zacuká a on knourne ''nechci..ne..''
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 5:29 pm

"Mám přestat? Nelíbí se ti to?" zvedne hlavu a zadívá se na něj se sladkým úsměvem. "Proč bychom nemohli, když jsme přátelé? Nebo to někomu řekneš?" dělá mu to dál rukou, když na něj teď mluví.
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:07 pm

Zvrátí hlavičku a stále jakoby tisknul něčí ruku. "Ja... nechci. Protože tys to udělal. Tys mi něco dal" zachraptí "nemužu..normálně..to není fér..tohle přátelé nedělají.." kňourne "Nechci tohle, když děláš tamto.. to... pak není skutečné"
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:19 pm

"Nic jsem ti nedal, Alexi. To přece víš. Proč mě pořád obviňuješ ze samých špatností?" povzdychne si a po odtáhne se stranou. "Jsi jen unavený, protože jsi nemocný a pořádně nejíš."
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:45 pm

"Frederick říkal, že nemusíme jíst. On taky nejí" zašeptá a ztěžka přes sebe přehodí peřinu. schoulí se zase do klubíčka a pozoruje každý jeho tah "Já nejsem nemocný.."
Návrat nahoru Goto down
ladymanson

ladymanson


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:48 pm

"Frederik jíst nepotřebuje jistě, protože není jako ty nebo já." Položí se na postel vedle něj a položí přes něj ruku. "Ale ano, jsi nemocný, jinak bys tu nebyl, Alexi."
Návrat nahoru Goto down
AlexanderTheriel

AlexanderTheriel


Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 29. 09. 13

Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 EmptyMon Sep 30, 2013 6:54 pm

Zadívá se na něj. "Ne... Frederick je jako já. Taky mu ubližují. protože ubližují mě.. on je slabí protože mi ubližují"zaknučí.. "Nejsem... nejsem... Maminka a tatinek mě nechtěli..proto jsem tady..:Frederick to říkal, že... pry nevydrželi byt se mnou"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alexander & Sou - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexander & Sou   Alexander & Sou - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alexander & Sou
Návrat nahoru 
Strana 3 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ústav :: Ústav :: Hrací místnost-
Přejdi na: